UV Herceg Bosna u Sisku na rođendanu Segeste

U slavljeničkoj atmosferi u Sisku, Vatreni su dali doprinos obilježavanju rođendana Segeste i svladali domaćina rezultatom 8:1.

Hrvatska nogometna reprezentacija, u tjednu priprema za početak kvalifikacija za SP 2018. godine u Rusiji i dvoboj s Turskom na Maksimiru, gostovala je u srijedu u Sisku i prijateljskom utakmicom uveličala proslavu 110. obljetnice osnutka najstarijeg hrvatskog nogometnog kluba.

Izabranici Ante Čačića, pod vodstvom novog kapetana Modrića, poveli su već u sedmoj minuti preko Mandžukića, pogotkom iz blizine, a nakon pola sata igre Kramarić je na asistenciju Pjace povisio na 2:0. Već i idućoj akciji Pjaca  je ponovno bio asistent, novom klupskom suigraču Mandžukiću i njegov drugi pogodak.

Prvi je dio zaključio Perišić, u 40. minuti za 4:0 te vrlo efektnim škaricama za peti pogodak Vatrenih, na oduševljenje prisutnih ljubitelja nogometa. je ponovno bio asistent, novom klupskom suigraču Mandžukiću i njegov drugi pogodak.

Unutar deset minuta u drugom poluvremenu, N. Kalinić dva puta te Čop povisili su vodstvo reprezentacije na 8:0, a blizu su pogotku bili i Brozović te Kovačić.

U samoj završnici dvoboja, počasni pogodak za Segestu glavom je postigao Kožić, a svi su akteri po posljednjem sučevom zvižduku imali razloga za zadovoljstvo.